XC6129C53B7R-G
Mfr.Part #
XC6129C53B7R-G
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USPN
Supply Voltage-Min (Vsup) :
1.3V
Supply Voltage-Max (Vsup) :
6V
Supply Voltage :
2V
Operating Temperature (Min) :
-40°C
Additional Feature :
DETECT VOLTAGE IS 5.3V
Terminal Finish :
Nickel/Gold (Ni/Au)
Terminal Form :
NO LEAD
Length :
1.2mm
Width :
0.9mm
JESD-30 Code :
R-PDSO-N4
Height Seated (Max) :
0.4mm
Terminal Pitch :
0.55mm
Operating Temperature (Max) :
85°C