XC6129C43FNR-G
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
XC6129C43FNR-G
Manufacturer
Torex Semiconductor Ltd.
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24
Manufacturer :
Torex Semiconductor Ltd.
Product Category :
Supervisors
Supply Voltage-Min (Vsup) :
1.3V
Supply Voltage :
2V
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
10
Operating Temperature (Min) :
-40°C
HTS Code :
Supply Voltage-Max (Vsup) :
6V
Additional Feature :
DETECT VOLTAGE IS 4.3V
Analog IC - Other Type :
POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Terminal Form :
Gull wing
Terminal Pitch :
1.3mm
Height Seated (Max) :
1.1mm
Width :
1.25mm
JESD-30 Code :
R-PDSO-G4
Operating Temperature (Max) :
85°C
Factory Lead Time :
10 Weeks
Length :
2mm