XC6129C34C7R-G
Mfr.Part #
XC6129C34C7R-G
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USPN
Operating Temperature (Min) :
-40°C
Supply Voltage :
2V
Height Seated (Max) :
0.4mm
Supply Voltage-Min (Vsup) :
1.3V
Terminal Finish :
Nickel/Gold (Ni/Au)
Terminal Form :
NO LEAD
JESD-30 Code :
R-PDSO-N4
Terminal Pitch :
0.55mm
Additional Feature :
DETECT VOLTAGE IS 3.4V
Width :
0.9mm
Operating Temperature (Max) :
85°C
Supply Voltage-Max (Vsup) :
6V