XC6129C27LNR-G
Mfr.Part #
XC6129C27LNR-G
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24
Terminal Pitch :
1.3mm
Supply Voltage :
2V
Supply Voltage-Min (Vsup) :
1.3V
Terminal Finish :
Tin (Sn)
Additional Feature :
DETECT VOLTAGE IS 2.7V
Length :
2mm
Operating Temperature (Max) :
85°C
Terminal Form :
Gull wing
Supply Voltage-Max (Vsup) :
6V
JESD-30 Code :
R-PDSO-G4
Height Seated (Max) :
1.1mm
Width :
1.25mm