XC6129C18JNR-G
Mfr.Part #
XC6129C18JNR-G
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24
Additional Feature :
DETECT VOLTAGE IS 1.8V
Terminal Form :
Gull wing
Supply Voltage-Max (Vsup) :
6V
Width :
1.25mm
Supply Voltage :
2V
JESD-30 Code :
R-PDSO-G4
Operating Temperature (Max) :
85°C
Height Seated (Max) :
1.1mm
Supply Voltage-Min (Vsup) :
1.3V
Terminal Pitch :
1.3mm
Operating Temperature (Min) :
-40°C