XC6129C17FNR-G
Mfr.Part #
XC6129C17FNR-G
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24
Additional Feature :
DETECT VOLTAGE IS 1.7V
Length :
2mm
Supply Voltage-Max (Vsup) :
6V
Height Seated (Max) :
1.1mm
Operating Temperature (Min) :
-40°C
Terminal Form :
Gull wing
Supply Voltage-Min (Vsup) :
1.3V
Terminal Pitch :
1.3mm
Terminal Finish :
Tin (Sn)
Supply Voltage :
2V
Operating Temperature (Max) :
85°C