XC6127N53A7R-G
Mfr.Part #
XC6127N53A7R-G
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USPN
Additional Feature :
DETECT VOLTAGE IS 5.3V
Height Seated (Max) :
0.4mm
Supply Current-Max (Isup) :
0.00235mA
Length :
1.2mm
10 Weeks
Threshold Voltage :
+5.3V
Number of Terminations :
4
Supply Voltage :
1V
Width :
0.9mm
Operating Temperature (Min) :
-40°C
Terminal Finish :
Nickel/Gold (Ni/Au)
Terminal Form :
NO LEAD
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.7V