XC6127N45A7R-G
Mfr.Part #
XC6127N45A7R-G
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USPN
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.7V
Terminal Pitch :
0.55mm
Terminal Finish :
Nickel/Gold (Ni/Au)
JESD-30 Code :
R-PDSO-N4
Threshold Voltage :
+4.5V
Supply Voltage :
1V
Operating Temperature (Max) :
85°C
Terminal Form :
NO LEAD
Height Seated (Max) :
0.4mm
Length :
1.2mm
Width :
0.9mm
Additional Feature :
DETECT VOLTAGE IS 4.5V
Supply Voltage-Max (Vsup) :
6V
Operating Temperature (Min) :
-40°C