XC6127N32EMR-G
Mfr.Part #
XC6127N32EMR-G
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25
Operating Temperature (Min) :
-40°C
Supply Voltage :
1V
Additional Feature :
DETECT VOLTAGE IS 3.2V
Supply Current-Max (Isup) :
0.00235mA
Width :
1.6mm
JESD-30 Code :
R-PDSO-G5
Operating Temperature (Max) :
85°C
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.7V
Number of Terminations :
5
Terminal Finish :
Tin (Sn)
Threshold Voltage :
+3.2V
Terminal Pitch :
0.95mm
Length :
2.9mm
Height Seated (Max) :
1.3mm
Supply Voltage-Max (Vsup) :
6V