XC6127N25E7R-G
Mfr.Part #
XC6127N25E7R-G
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USPN
Height Seated (Max) :
0.4mm
Terminal Form :
NO LEAD
Threshold Voltage :
+2.5V
Supply Voltage-Max (Vsup) :
6V
Length :
1.2mm
Supply Current-Max (Isup) :
0.0019mA
JESD-30 Code :
R-PDSO-N4
Terminal Finish :
Nickel/Gold (Ni/Au)
Additional Feature :
DETECT VOLTAGE IS 2.5V
Width :
0.9mm
Operating Temperature (Max) :
85°C
Supply Voltage :
1V
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.7V