XC6127N15F7R-G
Mfr.Part #
XC6127N15F7R-G
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USPN
Height Seated (Max) :
0.4mm
Supply Voltage :
1V
Terminal Form :
NO LEAD
Supply Current-Max (Isup) :
0.0016mA
Terminal Finish :
Nickel/Gold (Ni/Au)
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.7V
Terminal Pitch :
0.55mm
Operating Temperature (Min) :
-40°C
Operating Temperature (Max) :
85°C
Additional Feature :
DETECT VOLTAGE IS 1.5V
Width :
0.9mm
JESD-30 Code :
R-PDSO-N4
Length :
1.2mm
Supply Voltage-Max (Vsup) :
6V
Number of Terminations :
4
Threshold Voltage :
+1.5V