XC6127N15DNR-G
Mfr.Part #
XC6127N15DNR-G
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24
Number of Terminations :
4
Threshold Voltage :
+1.5V
Terminal Pitch :
1.3mm
JESD-30 Code :
R-PDSO-G4
Width :
1.25mm
Terminal Form :
Gull wing
Peak Reflow Temperature (Cel) :
260
Length :
2mm
Supply Voltage :
1V
Operating Temperature (Min) :
-40°C
Supply Current-Max (Isup) :
0.0016mA
Terminal Finish :
Tin (Sn)
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.7V
Height Seated (Max) :
1.1mm
Additional Feature :
DETECT VOLTAGE IS 1.5V
Supply Voltage-Max (Vsup) :
6V