XC6127C47K7R-G
Mfr.Part #
XC6127C47K7R-G
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USPN
Width :
0.9mm
Additional Feature :
DETECT VOLTAGE IS 4.7V
Terminal Pitch :
0.55mm
Length :
1.2mm
Operating Temperature (Max) :
85°C
JESD-30 Code :
R-PDSO-N4
Number of Terminations :
4
Threshold Voltage :
+4.7V
Height Seated (Max) :
0.4mm
Supply Voltage-Max (Vsup) :
6V
Supply Voltage :
1V
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.7V
Operating Temperature (Min) :
-40°C