XC6127C44JNR-G
Mfr.Part #
XC6127C44JNR-G
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24
Threshold Voltage :
+4.4V
Additional Feature :
DETECT VOLTAGE IS 4.4V
JESD-30 Code :
R-PDSO-G4
Terminal Form :
Gull wing
Supply Voltage-Max (Vsup) :
6V
Terminal Finish :
Tin (Sn)
Length :
2mm
Number of Terminations :
4
Operating Temperature (Min) :
-40°C
Height Seated (Max) :
1.1mm
Width :
1.25mm
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.7V
Supply Voltage :
1V
Terminal Pitch :
1.3mm
Operating Temperature (Max) :
85°C