XC6127C35CMR-G
Mfr.Part #
XC6127C35CMR-G
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25
Operating Temperature (Min) :
-40°C
Terminal Form :
Gull wing
JESD-30 Code :
R-PDSO-G5
Additional Feature :
DETECT VOLTAGE IS 3.5V
Height Seated (Max) :
1.3mm
Terminal Pitch :
0.95mm
Length :
2.9mm
Supply Voltage :
1V
Threshold Voltage :
+3.5V
Operating Temperature (Max) :
85°C
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.7V