XC6127C32H7R-G
Mfr.Part #
XC6127C32H7R-G
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USPN
Terminal Form :
NO LEAD
Terminal Pitch :
0.55mm
Additional Feature :
DETECT VOLTAGE IS 3.2V
JESD-30 Code :
R-PDSO-N4
Width :
0.9mm
Threshold Voltage :
+3.2V
Supply Voltage :
1V
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.7V
Terminal Finish :
Nickel/Gold (Ni/Au)
Length :
1.2mm
Supply Voltage-Max (Vsup) :
6V
Operating Temperature (Min) :
-40°C
Height Seated (Max) :
0.4mm
Operating Temperature (Max) :
85°C