XC6127C18HMR-G
Mfr.Part #
XC6127C18HMR-G
Length :
2.9mm
Width :
1.6mm
Height Seated (Max) :
1.3mm
Supply Voltage :
1V
Terminal Pitch :
0.95mm
Operating Temperature (Max) :
85°C
Supply Current-Max (Isup) :
0.0016mA
Additional Feature :
DETECT VOLTAGE IS 1.8V
Operating Temperature (Min) :
-40°C
Threshold Voltage :
+1.8V
Supply Voltage-Max (Vsup) :
6V