XC6119N45A7R-G
Mfr.Part #
XC6119N45A7R-G
Package / Case
4-UDFN
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USPN
Supply Voltage :
1V
Number of Terminations :
4
Package / Case :
4-UDFN
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.7V
Number of Pins :
4
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA
No
JESD-609 Code :
e4
Supply Current-Max (Isup) :
0.0022mA
Terminal Finish :
Nickel/Gold (Ni/Au)
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Mount :
Active Low
Reset Timeout :
Adjustable/Selectable
Not Qualified
Width :
0.9mm
Threshold Voltage :
+4.5V
Terminal Pitch :
0.55mm
Supply Voltage-Max (Vsup) :
6V
Output :
Open Drain or Open Collector
Published :
Terminal Form :
NO LEAD
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
10
Power Supplies :
0.7/6V
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Factory Lead Time :
10 Weeks
Terminal Position :
Dual
ECCN Code :
EAR99
Voltage - Threshold :
4.5V