XC6119N24A7R-G
Mfr.Part #
XC6119N24A7R-G
Package / Case
4-UDFN
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USPN
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA
10
Number of Pins :
4
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Published :
Power Supplies :
0.7/6V
Terminal Form :
NO LEAD
Voltage - Threshold :
2.4V
Reset :
Active Low
Supply Current-Max (Isup) :
0.002mA
Package / Case :
4-UDFN
ECCN Code :
EAR99
Threshold Voltage :
+2.4V
Terminal Finish :
Nickel/Gold (Ni/Au)
Supply Voltage :
1V
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.7V
Mount :
Output :
Open Drain or Open Collector
Adjustable Threshold :
No
Terminal Pitch :
0.55mm
Number of Terminations :
4
Number of Channels :
Supply Voltage-Max (Vsup) :
6V
Width :
0.9mm