XC6119N14A7R-G
Mfr.Part #
XC6119N14A7R-G
Manufacturer
Torex Semiconductor Ltd.
Package / Case
4-UDFN
Datasheet
Download
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USPN
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.7V
Threshold Voltage :
+1.4V
Reset Timeout :
Adjustable/Selectable
Supply Voltage-Max (Vsup) :
6V
JESD-609 Code :
e4
Published :
Voltage - Threshold :
1.4V
Reset :
Active Low
Qualification Status :
Not Qualified
Supply Voltage :
1V
Number of Channels :
1
Width :
0.9mm
ROHS3 Compliant
Mount :
Surface Mount
Terminal Pitch :
0.55mm
Terminal Form :
NO LEAD
Package / Case :
4-UDFN
Output :
Open Drain or Open Collector
Number of Terminations :
4
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
10
Power Supplies :
0.7/6V
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA