XC6119C48A7R-G
Mfr.Part #
XC6119C48A7R-G
Package / Case
4-UDFN
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USPN
1
Reset Timeout :
Adjustable/Selectable
Terminal Form :
NO LEAD
Supply Current-Max (Isup) :
0.0022mA
Output :
Push-Pull, Totem Pole
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA
1
Width :
0.9mm
Terminal Position :
Dual
Supply Voltage :
1V
Power Supplies :
0.7/6V
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.7V
Terminal Finish :
Nickel/Gold (Ni/Au)
Supply Voltage-Max (Vsup) :
6V
Number of Terminations :
4
Qualification Status :
Not Qualified
Terminal Pitch :
0.55mm
Package / Case :
4-UDFN
Factory Lead Time :
10 Weeks
Voltage - Threshold :
4.8V
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Number of Pins :
4
ECCN Code :
EAR99
Threshold Voltage :
+4.8V