XC6119C15ANR-G
Mfr.Part #
XC6119C15ANR-G
Package / Case
SC-82
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24
Supply Voltage :
1V
Threshold Voltage :
+1.5V
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.7V
Power Supplies :
0.7/6V
Terminal Finish :
Tin (Sn)
Voltage - Threshold :
1.5V
Published :
JESD-30 Code :
R-PDSO-G4
Terminal Form :
Gull wing
Package / Case :
SC-82
Terminal Position :
Dual
Reset Timeout :
Adjustable/Selectable
Length :
2mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA
Surface Mount
JESD-609 Code :
e3
Voltage Detector
Factory Lead Time :
10 Weeks
Number of Terminations :
4
Supply Voltage-Max (Vsup) :
6V