XC6118N34DGR-G
Mfr.Part #
XC6118N34DGR-G
Package / Case
4-UDFN Exposed Pad
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USP
Number of Terminations :
4
ROHS3 Compliant
Published :
Terminal Form :
NO LEAD
Mount :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA
Factory Lead Time :
10 Weeks
JESD-30 Code :
R-PDSO-N4
Terminal Finish :
Nickel/Silver/Gold (Ni/Ag/Au)
Supply Voltage :
2V
Voltage - Threshold :
3.4V
ECCN Code :
EAR99
Package / Case :
4-UDFN Exposed Pad
Supply Voltage-Max (Vsup) :
6V
Output :
Open Drain or Open Collector
Terminal Pitch :
0.6mm
Additional Feature :
DETECT VOLTAGE IS 3.4 VOLT
Supply Voltage-Min (Vsup) :
1V
Number of Functions :
Height Seated (Max) :
0.6mm