X5043S8IZ-4.5AT1
Mfr.Part #
X5043S8IZ-4.5AT1
Package / Case
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
Stock
6
In Stock :
6
Supply Voltage-Min (Vsup) :
4.5V
Number of Terminations :
8
Base Part Number :
X5043
Reset Timeout :
100ms Minimum
Packaging :
Tape and Reel (TR)
JESD-30 Code :
R-PDSO-G8
Voltage - Threshold :
4.62V
Supply Voltage :
5V
Terminal Finish :
Matte Tin (Sn) - annealed
Factory Lead Time :
9 Weeks
Package / Case :
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
Number of Channels :
1
Mounting Type :
Surface Mount
Additional Feature :
DETECTION THRESHOLD VOLTAGE IS 4.62
Output :
Open Drain or Open Collector
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Width :
3.9mm
Supply Voltage-Max (Vsup) :
5.5V