WX1-4511033-2
Mfr.Part #
WX1-4511033-2
Description
MEGAPAC STD 4KW
Isolation Voltage :
4.242 kV
Efficiency :
80 %
Height :
85.6 mm
Load Regulation :
0.1 %
Input Frequency :
47 Hz to 500 Hz
Output Power :
1.2 kW, 2.4 kW
Width :
152.4 mm
Length :
396.2 mm
Number of Outputs :
1 Output
Input Voltage :
85 VAC to 264 VAC, 100 V to 380 V
Datasheets
WX1-4511033-2
Manufacturer related products
    CAP CER 10000PF 500V X7R T/H
    CAPY K2000 4700PF 20% 250VAC
    CAP FILM 4700PF 20% 250VAC SMD
    CAP FILM 1500PF 20% 250VAC SMD