WW1FT22R1
Mfr.Part #
WW1FT22R1
Description
RES 22.1 OHM 1% 1W AXIAL
Through Hole Resistors
Published :
Power Rating :
1W
Size / Dimension :
0.110Diax0.375L 2.79mmx9.53mm
Operating Temperature :
-55°C~350°C
Resistance :
22.1Ohm
Diameter :
2.79mm
Max Power Dissipation :
1W