WSPLWOEM24V-GY
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
WSPLWOEM24V-GY
Manufacturer
Thomas Research Products
Description
WASP SWITCHING SENSOR WITH DAYLI
Manufacturer :
Thomas Research Products
Product Category :
Proximity/Occupancy Sensors - Finished Units
Series :
WASP2?
Sensor Type :
Passive Infrared
Color :
Gray
Output Type :
Relay
Voltage - Supply :
24V
Package :
Box
Manual Override :
No
Product Status :
Active
Coverage :
Mounting Type :
Junction Box
Operating Temperature :
-40°C ~ 65°C
Datasheets
WSPLWOEM24V-GY
Thomas Research Products WSPLWOEM24V-GY
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    LIGHTING SURGE PROTECTOR 277V
    LIGHTING SURGE PROTECT 100-277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 480V
    LIGHTING SURGE PROTECT 480V HLDR