WR12X4220FTL
Mfr.Part #
WR12X4220FTL
Description
RES 422 OHM 1% 1/4W 1206
Resistance :
422Ohm
Tolerance :
±1%
Temperature Coefficient :
±100ppm/℃
Package / Case :
1206
Power (Watts) :
0.25W