WR12X1540FTL
Mfr.Part #
WR12X1540FTL
Description
RES 154 OHM 1% 1/4W 1206
Package / Case :
1206
Temperature Coefficient :
±100ppm/℃
Resistance :
154Ohm
Tolerance :
±1%
Power (Watts) :
0.25W