WPE070WE80138BJ1
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
WPE070WE80138BJ1
Manufacturer
Vishay
Description
CAP CER 800PF 11KV
Manufacturer :
Vishay
Product Category :
Ceramic Capacitors
Voltage - Rated :
11000V 11kV
Factory Lead Time :
17 Weeks
Applications :
GENERAL PURPOSE
Tolerance :
±20%
Capacitance :
800pF
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Datasheets
WPE070WE80138BJ1
800pF 11000V 11kV Ceramic Capacitor ±20%