WP7B-S034VA1-R500
Mfr.Part #
WP7B-S034VA1-R500
Description
CONN RCPT 34POS SMD GOLD
Stock
472
In Stock :
472
Height Above Board :
0.028 0.71mm
Feature :
Solder Retention
Published :
2013
Number of Positions :
34
Pitch :
0.016 0.40mm
Stack Height (Mating) :
0.7mm
Datasheets
WP7B-S034VA1-R500
JAE Electronics WP7B-S034VA1-R500
Receptacle, Center Strip Contacts Tape & Reel (TR) 2 Rows 0.016 0.40mm Surface Mount 34 Positions WP7 Gold