WK73R3ATTE6193F
Mfr.Part #
WK73R3ATTE6193F
Description
RES 619K OHM 1% 2W 2512
Tolerance :
±1%
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Power (Watts) :
2W
Resistance :
619kOhm
Height Seated (Max) :
0.028 0.70mm
Size / Dimension :
0.122Lx0.252W 3.10mmx6.40mm
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Datasheets
WK73R3ATTE6193F
KOA Speer Electronics, Inc. WK73R3ATTE6193F
WK73R Series, Thick Film, 619kOhm, 2W, ±1%, -55°C~155°C