WK73R3ATTE45R3F
Mfr.Part #
WK73R3ATTE45R3F
Description
RES 45.3 OHM 1% 2W 2512
Size / Dimension :
0.122Lx0.252W 3.10mmx6.40mm
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Power (Watts) :
2W
Tolerance :
±1%
Resistance :
45.3Ohm
Height Seated (Max) :
0.028 0.70mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Datasheets
WK73R3ATTE45R3F
KOA Speer Electronics, Inc. WK73R3ATTE45R3F
WK73R Series, Thick Film, 45.3Ohm, 2W, ±1%, -55°C~155°C