WG732HTTE120M
Mfr.Part #
WG732HTTE120M
Description
RES 12 OHM 20% 1.5W 2010
Size / Dimension :
0.098Lx0.197W 2.50mmx5.00mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Power (Watts) :
1W
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±20%
Height Seated (Max) :
0.028 0.70mm
Resistance :
12Ohm
Datasheets
WG732HTTE120M
KOA Speer Electronics, Inc. WG732HTTE120M
WG73 Series, Thick Film, 12Ohm, 1W, ±20%, -55°C~155°C