WE095162WJ25238BJ1
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
WE095162WJ25238BJ1
Manufacturer
Vishay
Description
CAP CER 2500PF 14KV
Manufacturer :
Vishay
Product Category :
Ceramic Capacitors
Factory Lead Time :
17 Weeks
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Tolerance :
±20%
Capacitance :
2500pF
Voltage - Rated :
14000V 14kV
Applications :
GENERAL PURPOSE
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Datasheets
WE095162WJ25238BJ1
Vishay WE095162WJ25238BJ1
2500pF 14000V 14kV Ceramic Capacitor ±20%