WDR-120-12
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
WDR-120-12
Manufacturer
MEAN WELL
Description
AC/DC CONVERTER 12V 120W
Stock
77
In Stock :
77
Manufacturer :
MEAN WELL
Product Category :
Subcategory :
Resistors
Resistance :
21.5 MOhms
Technology :
Thick Film
RoHS :
Details
Features :
TT Electronics
Brand :
Welwyn Components / TT Electronics
Product Type :
Thick Film Resistors
Series :
HVC
Qualification :
AEC-Q200
Tolerance :
5 %