W3280-12SG-328
Mfr.Part #
W3280-12SG-328
Description
CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
Number of Positions :
12
Voltage - Rated :
600V
Cable Opening :
0.280 ~ 0.290 (7.11mm ~ 7.37mm)
Datasheets
W3280-12SG-328
Plug, Female Sockets Thermoplastic Free Hanging (In-Line) 12 Positions Crimp Gold E Bayonet Lock