W3280-12SG-324
Mfr.Part #
W3280-12SG-324
Description
CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
Number of Positions :
12
Voltage - Rated :
600V
Cable Opening :
0.240 ~ 0.270 (6.10mm ~ 6.86mm)
Datasheets
W3280-12SG-324
Plug, Female Sockets Thermoplastic Free Hanging (In-Line) 12 Positions Crimp Gold E Bayonet Lock