VXM2-9002-150M000000TR
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
VXM2-9002-150M000000TR
Manufacturer
Microchip Technology
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
VXM2-9002-150M000000TR
Manufacturer :
Microchip Technology
Product Category :
Crystals
Package :
Tape and Reel (TR)
Operating Temperature :
Series :
Product Status :
Active
Frequency Stability :
Height - Seated (Max) :
0.043 (1.10mm)
Load Capacitance :
Frequency Tolerance :
±20ppm
Package / Case :
4-SMD, No Lead
ESR (Equivalent Series Resistance) :
80 Ohms
Frequency :
150 MHz
Size / Dimension :
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)