VTVS9V4GSMF-M3-18
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
VTVS9V4GSMF-M3-18
Manufacturer
Vishay
Package / Case
DO-219AB
Datasheet
Download
Description
TVS DIODE 9.4VWM 14.9VC DO219AB
Manufacturer :
Vishay
Product Category :
Package / Case :
DO-219AB
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
9.4V
Unidirectional Channels :
1
Factory Lead Time :
13 Weeks
Power Line Protection :
No
Type :
Zener
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Voltage - Breakdown (Min) :
10.83V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
14.9V
Power - Peak Pulse :
400W
Supplier Device Package :
DO-219AB (SMF)
Published :
Operating Temperature :
-55°C~175°C TJ
Current - Peak Pulse (10/1000μs) :
26.23A
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Capacitance @ Frequency :
1130pF @ 1MHz