VLF302510MT-220M-CA
Mfr.Part #
VLF302510MT-220M-CA
Description
FIXED IND 22UH 450MA 876MOHM SMD
Operating Temperature :
-40°C~105°C
Tolerance :
±20%
Current Rating :
450mA
Series :
VLF-M-CA
Height Seated (Max) :
0.039 1.00mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Resistance :
876mOhm
Lifecycle Status :
EOL ANNOUNCED (Last Updated: 2 months ago)
Height :
1mm
Inductance :
22μH
Test Frequency :
1MHz
Current - Saturation :
380mA
Weight :
32.998845mg
Published :
Reach Compliance Code :
Unknown
Max DC Current :
380mA
HTS Code :
Size / Dimension :
0.118Lx0.098W 3.00mmx2.50mm
DC Resistance (DCR) :
876mOhm Max
TDK Corporation VLF302510MT-220M-CA
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD