VJ1812A220MNHAJ
Mfr.Part #
VJ1812A220MNHAJ
Description
CAP CER 22PF 3KV C0G/NP0 1812
Tolerance :
±20%
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Voltage - Rated :
3000V 3kV
Applications :
GENERAL PURPOSE
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Capacitance :
22pF
Series :
VJ
Feature :
Non-Magnetic
Size / Dimension :
0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
Datasheets
VJ1812A220MNHAJ
VJ 1812 4532Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm C0G NP0 ±20% 22pF