VJ1812A220JCRAR
Mfr.Part #
VJ1812A220JCRAR
Description
CAP CER 22PF 1.5KV C0G/NP0 1812
Tolerance :
±5%
Voltage - Rated :
1500V 1.5kV
Capacitance :
22pF
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
Series :
VJ
Applications :
GENERAL PURPOSE
Size / Dimension :
0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
Datasheets
VJ1812A220JCRAR
VJ 1812 4532Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm C0G NP0 ±5% 22pF