VJ1812A220GCGAT
Mfr.Part #
VJ1812A220GCGAT
Description
CAP CER 22PF 1KV C0G/NP0 1812
Capacitance :
22pF
Voltage - Rated :
1000V 1kV
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
Applications :
GENERAL PURPOSE
Size / Dimension :
0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
Series :
VJ
Tolerance :
±2%
Datasheets
VJ1812A220GCGAT
VJ 1812 4532Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm C0G NP0 ±2% 22pF