VJ1812A100MNRAJ
Mfr.Part #
VJ1812A100MNRAJ
Description
CAP CER 10PF 1.5KV C0G/NP0 1812
Tape and Reel (TR)
Feature :
Non-Magnetic
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
1500V 1.5kV
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Size / Dimension :
0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
Capacitance :
10pF
Datasheets
VJ1812A100MNRAJ
VJ 1812 4532Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm C0G NP0 ±20% 10pF