VJ1812A100KCFAJ
Mfr.Part #
VJ1812A100KCFAJ
Description
CAP CER 10PF 2KV C0G/NP0 1812
Tolerance :
±10%
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
Size / Dimension :
0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Capacitance :
10pF
Voltage - Rated :
2000V 2kV
Datasheets
VJ1812A100KCFAJ
VJ 1812 4532Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm C0G NP0 ±10% 10pF