VJ1808A220KCFAT
Mfr.Part #
VJ1808A220KCFAT
Description
CAP CER 22PF 2KV C0G/NP0 1808
Tolerance :
±10%
Size / Dimension :
0.180Lx0.080W 4.57mmx2.03mm
Capacitance :
22pF
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Voltage - Rated :
2000V 2kV
Feature :
Non-Magnetic
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
Datasheets
VJ1808A220KCFAT
VJ 1808 4520Metric Ceramic Capacitor 0.180Lx0.080W 4.57mmx2.03mm C0G NP0 ±10% 22pF