VJ1808A220KCCAR
Mfr.Part #
VJ1808A220KCCAR
Description
CAP CER 22PF 200V C0G/NP0 1808
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Size / Dimension :
0.180Lx0.080W 4.57mmx2.03mm
Voltage - Rated :
200V
Capacitance :
22pF
Feature :
Non-Magnetic
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
Tolerance :
±10%
Datasheets
VJ1808A220KCCAR
VJ 1808 4520Metric Ceramic Capacitor 0.180Lx0.080W 4.57mmx2.03mm C0G NP0 ±10% 22pF