VJ1808A220JCAAR
Mfr.Part #
VJ1808A220JCAAR
Description
CAP CER 22PF 50V C0G/NP0 1808
Size / Dimension :
0.180Lx0.080W 4.57mmx2.03mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Feature :
Non-Magnetic
Voltage - Rated :
50V
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
Tolerance :
±5%
Capacitance :
22pF
Datasheets
VJ1808A220JCAAR
VJ 1808 4520Metric Ceramic Capacitor 0.180Lx0.080W 4.57mmx2.03mm C0G NP0 ±5% 22pF