VJ1808A220GXGAR
Mfr.Part #
VJ1808A220GXGAR
Description
CAP CER 22PF 1KV C0G/NP0 1808
Series :
VJ
Capacitance :
22pF
Voltage - Rated :
1000V 1kV
Tolerance :
±2%
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
Applications :
GENERAL PURPOSE
Size / Dimension :
0.180Lx0.080W 4.57mmx2.03mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Datasheets
VJ1808A220GXGAR
VJ 1808 4520Metric Ceramic Capacitor 0.180Lx0.080W 4.57mmx2.03mm C0G NP0 ±2% 22pF